Gediz Myo‘ da “Finansal Kariyer ve Digital Kuşak Bankacılığı” Konulu Bankacılık Eğitim Semineri Gerçekleştirildi

Gediz Myo‘ da “Finansal Kariyer ve Digital Kuşak Bankacılığı” Konulu Bankacılık Eğitim Semineri Gerçekleştirildi

GEDİZ MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA AYLIK DÜZENLİ OLARAK YAPILAN BANKACILIK EĞİTİM SEMİNERLERİNDEN 9.CU’SU OLAN

“FİNANSAL KARİYER VE DİGİTAL KUŞAK BANKACILIĞI”

KONULU BANKACILIK EĞİTİM SEMİNERİ “KARİYER VE GELECEK PLANLAMA HAFTASI” KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

   Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Gediz MYO’ da 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü 311 numaralı salonda “Bankacılık ve Sigortacılık” bölümünde okuyan 1.sınıf ve 2.sınıf öğrencilerinin katıldığı “Finansal Kariyer ve Digital Kuşak Bankacılığı“ konulu seminer düzenlendi. Aylık düzenli olarak yapılan Bankacılık eğitim seminerlerinden 9.cu’su olan “Finansal kariyer ve digital kuşak bankacılığı” konulu seminer, Kariyer ve Gelecek Planlama Günleri kapsamında düzenlendi. Yılın son seminerinde “Finansal kariyer ve digital kuşak bankacılığı“ başlığı altında “Teknoloji ve İşlem Bankacılığı’nda İnovasyon,  Perakende Bankacılıkta Yılın Teknoloji Projesi, Mobil Bankacılıkta İnovasyon, Sosyal Medya Kullanımında İnovasyon ve Finansal kariyer basamakları“ konusunda bankacılık semineri düzenlenmiştir.  Öğretim Görevlisi Mehmet MUTLU tarafından düzenlenen seminerde konuşmacı olarak katılan Denizbank Müdürü İsmail BORAN hazır bulundu.

 

   İsmail BORAN’ın gerçekleştirdiği seminerde “yenilikçiliği, kurum içinde çalışanlarının, kurum dışında ise müşterilerinin hayatına değer katmak üzere DNA’larına işlediklerinin altını çizerken, uluslararası platformlarda elde ettikleri deniz aşırı ödülleri, bu yolda harcadıkları emek ve çabanın en kıymetli karşılıklarından biri olarak gördüklerini söyledi.”

   İsmail BORAN, “DenizBank olarak, ‘Hayat Deniz’de Güzel’ mottomuzla paralel şekilde, her zaman için müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarına odaklanıyor, bu ihtiyaçlara en hızlı şekilde cevap vermek üzere varlık gösteriyoruz. Mobil ve dijital platformların insan hayatını kolaylaştıran nimetleri ve bu alanda hızla değişen trendler, ürün ve hizmet yelpazemizi şekillendirmek, müşterilerimizin hayatına daha fazla değer katmak konusunda Bankamızın yol haritasını belirliyor. Zira teknolojideki her yenilik ile müşterilerimizin beklentilerinin de bankacılık işlemlerini daha kolay, güvenli ve vakit kaybetmeden gerçekleştirmek üzere değiştiğini gözlemliyoruz. Dolayısıyla son yıllarda iş süreçlerimizi, gelişen teknoloji ile değişen müşteri beklentileri arasındaki ilişkiyi analiz ederek, doğru çözüm önerilerini geliştirmek suretiyle kurguladık. Bunun neticesinde Şubeniz Facebook’ta, fastPay, Twitter’dan kredi başvurusu alma gibi pek çok önemli projeyi hayata geçirdik.

  Haziran ayı itibariyle MobilDeniz uygulamamızı, kullanıcı deneyimi açısından kolaylık yaratacak şekilde yeniledik. Kısacası tüm yol haritamızı, müşterilerimizin mobil ve dijital dünyanın nimetlerinden daha rahat faydalanması vizyonuyla şekillendirdik. Bugün geldiğimiz noktada, tüm bu çalışmalarımız ile Bankamızın adını iki itibarlı küresel ödül organizasyonuna yazdırmanın gururunu yaşıyoruz. Sektörde imza attığımız ‘ilk’ler ile bundan sonraki dönemde de uluslararası arenada nice ödülü Bankamıza kazandırmayı arzu ediyoruz” dedi.

  Son olarak soru-cevap kısmında öğrencilerin soruları cevaplanmış, sonrasında tüm katılımcılara Denizbank tarafından katılım sertifikaları verilmiş olup seminer verimli bir şekilde tamamlanmış oldu.

    Denizbank Müdürü İsmail BORAN’ a okulumuzun talebine gösterdiği olumlu yaklaşım ve gerçekleştirdiği sunum için Öğretim Görevlisi Mehmet MUTLU tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

  Denizbank Müdürü İsmail BORAN öğrencilere yaptığı teşekkür konuşmasında üniversite öğrencileriyle ve diğer bir anlamda gelecekteki meslektaşlarıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek katılımlarından dolayı öğrencilere teşekkür etti.

Son Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, Perşembe