Gediz Myo’da Görev Değişimi

Gediz Myo’da Görev Değişimi

   Gediz MYO'da akademik kadronun güçlendirilmesi amacıyla Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kavasoğlu müdürlük görevine atandı. Doktora çalışmalarını Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, Biyoloji Bölümü’nde tamamlayan Kavasoğlu, dokuz aydır Gediz MYO Müdürlüğü’nü vekaleten yürüten Öğr. Gör. Gökhan Dağılgan’dan görevi devraldı.

   Müdürlük makamında, Koronavirüs önlemleri kapsamında sınırlı sayıda personelin katıldığı ve sosyal mesafe kuralına uyularak gerçekleştirilen törenle müdürlük görevini devralan Kavasoğlu, öncelikle kendisini Gediz MYO müdürlüğü gibi önemli bir göreve layık gören rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal’a teşekkür ederek, görev değişimini bir bayrak yarışı olarak gördüğünü ve bu bayrağı daha ileri taşımanın temel bir görev olduğunu ifade etti.  Ayrıca, Kavasoğlu, amaçlarının ülkemize ve milletimize  hizmet etmek olduğunu ve bu amaç doğrultusunda tüm akademik ve idari personel ile birlikte çalışarak, kendilerine tevdi edilen bu görevi en güzel şekilde yerine getirmek için bütün güçleriyle çalışacaklarını belirtti.

   Gediz MYO’daki görev değişimi ile ilgili olarak bir mesaj gönderen rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, öncelikle Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kavasoğlu’na ve tüm personele başarı dileklerini iletti. Uysal, mesajında, son dönemlerde Gediz MYO’da açılan yeni bölümlere ve bu bölümlerde görevlendirilen çok sayıda akademik personele dikkat çekerek, kalite odaklı bir eğitim-öğretim ve akademik üretkenlik anlayışıyla çalışmanın aynı zamanda aziz milletimize karşı en önemli sorumlulukları olduğunu belirtti. Halkla ve diğer paydaşlarla yakın bir işbirliği ve yüksek düzeyde iletişim anlayışıyla çalışmaların yürütülmesinin önemine vurgu yapan rektörümüz,  Gediz MYO’nun öncelikle Gediz’e ve tüm milletimize çok güzel hizmetler vereceğine inancının tam olduğunu belirtti.

   Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kavasoğlu,  Öğr. Gör. Gökhan Dağılgan’a yaptığı hizmetler için plaket vererek teşekkür etti. Öğr. Gör. Gökhan Dağılgan, Kavasoğlu’na yeni görevinde  başarılar diledi.

Son Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, Çarşamba