Gediz Kaymakamlığına Ziyaret

Gediz Kaymakamlığına Ziyaret

Gediz Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa KAVASOĞLU ve Gediz Meslek Yüksekokulu Toplum, Ekonomi ve Yönetim Dergisi Baş Editörü Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Uysal Gediz Kaymakamı Hakan Alkan’a ziyarette bulundular.

Yüksekokul Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kavasoğlu ve derginin Baş Editörü Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Uysal, Gediz Meslek Yüksekokulunda uluslararası hakemli bir dergi olarak Kasım 2020’de yayın hayatına başlayan Toplum, Ekonomi ve Yönetim Dergisi’nin ilk sayısını İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan Alkan’a takdim ettiler. Yüksekokulumuzda Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı olarak da görev yapan Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Uysal yakın zamanda yayımlanan “ Kamu-Özel İşbirliği Modeli ve Şehir Hastaneleri  ” kitabını da imzalayarak Sayın Kaymakamımıza hediye etti.

Yüksekokul Müdürümüz Dr. Kavasoğlu görüşme esnasında okulumuzun sorunlarından bahsederken İlçe Kaymakamı Sayın Hakan Alkan Yüksekokulun ilçemiz için önemli bir değer olduğunu ve her türlü desteği verebileceklerini ifade etti.

Ziyaretin sonunda Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kavasoğlu İlçe Kaymakamımıza bir tablo hediye etti. İlçe Kaymakamımız Hakan Alkan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkürlerini iletti.

Son Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2021, Perşembe