Çavdarhisar Gezisi

Çavdarhisar Gezisi

Uşak Üniversitesi Banka ve Finans Bölümü öğrencileri ile Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksek Okulu Büro Bölümü ve Sekreterlik Bölümü, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı programı öğrencilerinin birlikte organize ettiği teknik ve kültürel gezi kapsamında Kütahya Çavdarhisar Aizanoi Antik Kentine 27.10.2022 tarihinde gezi gerçekleştirmişlerdir.

Gezinin İlk durağı olarak, Uşak Üniversitesi Banka-Finans Bölümü Öğrencileri okulumuz Gediz MYO’yu ziyaret ederek, bölümler ve fiziki mekânlarımız (derslikler, laboratuvarlar, kütüphane vb) hakkında bilgi edinerek yerinde gözlemde bulundular. Daha sonra gezinin esas amacı olan Çavdarhisar’a hareket edilerek, Çavdarhisar Kaymakamlığına ve sonrasında Aizanoi Antik Kentine ziyaret gerçekleştirilmiştir. Gezi sırasında öğrencilerimiz rehber eşliğinde Dünyanın ilk borsası, Amfitiyatro ve Zeus tapınağı hakkında bilgiler edindiler.

Gezi süresi boyunca katkılarıyla bize destek veren, eşlik eden ve misafir olarak ağırlayan Çavdarhisar Kaymakamı Sayın Metin Korkmaz’a, rehberlik hizmeti veren Burak Çubuk’a ve Gediz MYO’nun önceki dönem mezunlarından olan Davut Karakurt’a teşekkürlerimizi bir kez daha iletmek isteriz.

Gezi dönüşünde de öğrenci arkadaşlarımızla Gediz Adnan Menderes Yaşam Parkı Gediz Gençlik Merkezine ziyaret gerçekleştirilmiştir. Gediz Belediyesi Muharrem Akçadurak’a da ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Son Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2022, Pazartesi